پیشنهادی
نامزدهای جایزه‌ی بیلبورد ۲۰۱۹

نامزدهای جایزه‌ی بیلبورد ۲۰۱۹

نامزدهای جایزه‌ی بیلبورد ۲۰۱۹
کاردی بی (Cardi B) در صدر نامزدهای جایزه‌ی بیلبورد ۲۰۱۹ قرار دارد.
رپر و خواننده‌ٰی آهنگ «دوستش دارم» ۲۱ بار در ۱۸ بخش نامزد شده است  و کم مانده بود تا به رکورد دریک (Drake) و چین اسموکرز (TheChainsmokers) در سال ۲۰۱۷ برسد که هر دو ۲۲ بار نامزد شده بودند. او در سه بخش با خودش به رقابت می‌پردازد- ۱۰۰ آهنگ برتر، پرفروش‌ترین آهنگ و بیشترین همکاری.
پس از کاردی بی، دریک و پُست‌ملون (PostMalone) هر یک با ۱۷ نامزدی قراردارند و پس از آن ترویس اسکات (TravisScott) با ۱۲ نامزدی و پس از آن رپر اکس.اکس.اکس. تنتاسیون (XXXTentacion) با ۱۰ نامزدی.
از میان دیگر نامزدها می توان به لیدی گاگا و بردلی کوپر اشاره کرد که در بخش‌های موفق‌ترین در جدول رده‌بندی و بهترین موسیقی فیلم برای «ستاره‌ای زاده شد» و نیز پرفروش‌ترین آهنگ برای  آهنگ «سطحی» نامزد شده‌اند.
گاگا همچنین برای جایزه‌ی هنرمند با بیشتر فروش آهنگ نیز نامزد شده است. التون جان نیز در بخش بهترین تور راک، در کنار رولینگ‌استونز و یو.بی، نامزد دریافت جایزه شده است.
در مراسم امسال،‌ دو جایزه مردمی دیگر اضافه شده‌اند که برنده‌ی آن‌ها با رای مخاطبان انتخاب می‌شود- هنرمندی که بیشترین فعالیت را در شبکه‌های اجتماعی دارد و موفق‌ترین هنرمند در جدول رده‌بندی‌ها.
کلی کلارکسون مجری مراسم امسالِ جایزه‌ی بیلبورد در اول ماه مه در محوطه‌ی باغ ام‌جی‌ام در لس‌آنجلس خواهد بود و این برنامه به صورت زنده از شبکه‌ی ان‌بی‌سی پخش خواهد شد.
فهرست کامل نامزدها در سایت بیلبورد در دسترس مخاطبان قرار دارد.

هنرمندانی که نامزد بخش‌های مختلف این جایزه شده‌اند واکنش‌های خود را در رسانه‌های اجتماعی منتشر و از نامزدی خود ابراز خوشحالی کرده‌اند.

 

کانال تلگرام آهنگ فا

بازدید61 بار
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
نظرات

بستن